Modera AS

Modera tellis meilt eridisainiga kodulehe loomise. Lisaks lehe loomisele ja haldamisele pakume neile ka sotsiaalmeedia sisuloomet, blogipostituste kirjutamist, SEO-d, Google reklaamide haldamist jpm.

Tallinna Südalinna Kool

Tallinna Südalinna kool soovis oma olemasolevale kodulehel uuendust ning tellis meilt erilahendusega kodulehe loomise. Võtsime eesmärgiks luua professionaalne, kuid veidi mänglev disain, et kooli koduleht muuta iga kasutaja jaoks mugavaks ja meeldivaks kogemuseks.

Samuti oli nende jaoks oluline lihtne kodulehe haldamine ja muutmine, mistõttu kasutasime lehe ehitamisel Elementor veebiehitajat, mis muudab veebilehe haldamise veebiarendusest kauge inimese jaoks ülilihtsaks.

1PUR OÜ

1PUR tellis täisteenuse ehk kodulehe ja logo loomise, sisukirjutamise, kui ka Facebooki, Instagrami ja Google reklaamid, et kodulehe valmides võimalikult kiiresti ka uusi kliente leida.

Kodulehed

Harmony Home OÜ

Harmony Home OÜ tellis meilt täisteenuse, mis sisaldab endas kodulehe disaini loomist, kodulehe ehitamist kui ka kõiki vajalikke turundustegevusi, (Google, Facebooki ja instagrami reklaamid, SEO, blogipostitused jne), koos sotsiaalmeedia kontode loomise ja veebilehe haldamise ning uuendamisega.

Wrangelshof

Wrangelshof tellis mitmekeelse veebilehe arendamise nende eridisaini järgi ning sisutekstide kirjutamise.

Lisaks pakume neile sotsiaalmeedia haldust ja veebilehe hooldust.

Kamo Ehitus

Kamo Ehitus soovis oma uuendada oma vana kodulehe disaini. Neil oli oluline saada leht, kus nad saaksid lihtsalt oma infot avalikult kättesaadavana hoida ning kuvada mõnda olulisemat tehtud tööd.

Lisaks oli neile oluline, et nad oskaksid ja saaksid oma lehte ise hallata, muuta ja täiendada, mistõttu Elementor veebiehitaja oli neile parim valik.

FilaPack

Windak OÜ tellis meilt kodulehe loomise oma uuele brändile Filapack-ile. Lõime kodulehe koos e-poe võimekusega nende toodetud masinate demonstreerimiseks ja tulevikus ka müümiseks.

Nende jaoks oli oluline lihtne kodulehe haldamine ka veebiarendusest kauge inimese jaoks ning seetõttu ehitasime kodulehe Elementor veebiehitajaga, mis võimaldab igaühel meeskonnast lehte hallata, muuta ja täiendada.

E-poed

Etatarve

Etatarve soovis enda loodud veebilehte professionaalsemaks teha. Pärast lühikest arutust nägime, et vana "päästmise" asemel on lihtsam täiesti uue e-pood luua, et külastajale kontoritarvete ostmine võimalikult mugavaks protsessiks muuta.

Lõime WooCommerce põhise e-poe, koos Montonio makselahendusega (kõikide Eesti panga pangalinkidega) ning liidestasime ka Omniva, Itella ja DPD tarnelahendused.

African Tusker

African Tusker Coffee tellis meilt e-poe loomise, et alustada püsitellimustega (subscription) kohvi ja tarvikute müüki. Lõime WooCommerce põhise e-poe, koos Stripe (püsitellimuste jaoks) ja Montonio makselahendusega (üksiktellimuste jaoks kõikide Eesti panga pangalinkidega) ning liidestasime ka Omniva tarnelahendused.

Fremia Rehvikaubamaja

Fremia Rehvikaubamaja tellis e-poe loomise koos haldusega peamiselt sõiduauto rehvide ja velgede e-poele. Lisaks sõiduauto rehvidele ja velgedele, müüb Fremia Rehvikaubamaja veel ATV, mootorratta, traktori, veoauto ja tööstusrehve.

Pärast poe valmimist sai e-pood integreeritud Baltimaade suurimate hulgimüüjate ladudega, mistõttu on tootevalik e-poes üle 50000 toote ning täieneb pidevalt.

Selleks, et kliendid ka nende e-poodi jõuaksid aitame neid turunduse läbiviimisel ehk vastutame nende reklaamide ja SEO optimeerimise eest.

Kangasemu

Kangasemu tellis meilt e-poe loomise, et kangaste müük veelgi mugavamaks muuta. Lõime WooCommerce põhise e-poe, koos Montonio makselahendusega (kõikide Eesti panga pangalinkidega) ning liidestasime ka Omniva, Itella ja DPD tarnelahendused.

Sisukirjutamine / Copywriting

Miks meid valida?

Veebiarenduse valdkonnas on tavaline, et ettevõtted loovad nn rätseplahendusi (custom code), mis kliendi jaoks enamasti vaid suuremaid kulusid tähendab.

Meie eesmärk on pakkuda teenust, mis toob soovitud tulemused sellise hinnaga, et tahad ka kõik ülejäänud digiturunduse teenused meie kaudu tellida.

01

Soodsad hinnad

Ratta leiutamise asemel kasutame juba väljatöötatud lahendusi, mis aitavad meil efektiivse ajakasutuse ja suurepärased tulemused garanteerida.

02

Loome superkiireid veebilehti

Kõigi meie loodud lehtedega kaasneb Google Pagespeedi 100 punkti skaalal minimaalselt kiirus 80 punkti mobiilis ja 90 punkti arvutis.

03

Tasuta lehesisene SEO optimeerimine

Jah, optimeerime iga loodud lehe sisemise SEO, et leht saaks hakata otsingumootorites parematele positsioonidele jõudma.

2

Lihtne ja arusaadav süsteem

Loome kõik lehed visuaalsete veebiehitajatega, et saaksid ja oskaksid lehte ise muuta ja täiendada, ilma et peaksid iga kord arendajale maksma 😉

Analüüs ja statistika

Seome iga loodud e-poe/veebilehe Google Analyticsi, Google Search Console'i ja Facebooki piksliga.

Tasuta tugi

Oleme nõuga piiramatu aja jooksul toeks. Kui soovid, et ka jõuga abiks oleksime, tagame sulle meeleldi kuutasulise hooldus- ja tugiteenuse.

Turvaline ja stabiilne

Seadistame sinu lehele/e-poele automaatsete varukoopiate tegemise liidese, et vajadusel leht sobiva kuupäeva seisuga taastada.

Garantii

Anname igale loodud e-poele 100% garantii 24 kuuks.

Võta meiega ühendust