Milleks mulle copywriter?

Väidetavalt ütleb pilt rohkem kui tuhat sõna. Ometi on põhjus, miks raamatukogu riiulid servast servani vaid pildiraamatutest punnis pole ja Picasso teinekord pintsli kõrval ka sulepea järgi haarama pidi. Mõnikord ei ole lihtsalt muud varianti, kui mõtte edasi andmiseks need tuhat sõna tõepoolest sõnadesse panna. Kui sõnaseplus aga sinu ampluaasse ei kuulu ja eelistaksid oma väärtusliku aja pigem muudele tegevustele suunata, on korralik copywriter just see, kes kogu kirjakoorma enda kanda võib võtta.

Värskelt valminud copy

Olukorras, kus pea igas valdkonnas tegutsedes on konkurente rohkem kui keskmisel rahvamaratonil, on edu aluseks eristumine. Enam ei piisa ka oma ärihoone roosaks värvimisest või kontori külge kuumaõhupalli sidumisest. Et tänapäeval viivad potentsiaalsed kliendid enamasti laiades Internetiavarustes avastusretki läbi, tuleb neid ka just sellel territooriumil tabada.

Sinu koduleht võib ju viimaste aegade vingeima disainiga hiilata, kuid kui lehel puudub sisu, jäävad ilmselt ka väärtuslikud külastajad kõnetamata. Lisaks tuleb tagada, et sinu suurepäraseid tooteid ja teenuseid esindab ka samaväärne sisu. Karmil ja konkurentsirohkel turul aitab edu saavutada sisukirjutaja, kes oskab originaalsel ja meeldejäävad moel anda sinu ettevõttele ja brändile näo, karakteri ja seada sõnad ritta vastupandamatul viisil.

Kui soovid, et sinu tooteid ja teenuseid ei saadaks vaid tuim ja sisutühi tekst, võta appi Designationi kogenud copywriter ja lisa oma ettevõtmistele originaalne, professionaalne ja tõeliselt tulemuslik kirjasõna.

Millega saame abiks olla?


Kodulehe copywriting

Kui sinu kodulehte katab Michaelangelo-vääriline disain, on ainuõige samm tagada, et koletu kirjasõna kaunist välimust ei varjuta. Särav sisu toob professionaalse visuaali tugevad jooned veelgi enam esile. Sõltuvalt sinu tegevusvaldkonnast ja brändist, aitame tagada, et sinu kodulehe sisu annab just sulle omasel ja meeldival moel edasi sinu toote või teenuse olemuse. Kui eelistad professionaalset tooni, tagame, et meie kirjutatud sisu võiks, lips kaelas, kas või Aktuaalse Kaamera otse-eetris ette kanda. Kui sinu kaubamärk on pigem sõbralik ja muretu, aitame meeleldi seda tooni ja lähenemist ka kirjapildis edasi anda. Hea copywriteri üks olulisemaid omadusi on võime kliendiga kohanduda – me armastame ennast kameeleoniks kutsuda!Meiliturundus

Meiliturundus on vaieldamatult üks efektiivsemaid turundusstrateegiaid. Selle kasutegur jääb paraku võrdlemisi tagasihoidlikuks, kui meilid, mis kirjasaajate postkastis potsatavad viimaseid ei kõneta või hoopiski avamata jäävad. Tänu aastatepikkusele praktikale meiliturunduse maailmas, teame, kuidas sinu uudiskirjad ja turundusmeilid kontakte kõnetama panna ja mida on vaja selleks, et potentsiaalsed kliendid ka tasuvateks klientideks konverteeruksid.
Sõltumata sellest, kas saadad kontaktidele uudiskirju, et neid sinu ettevõtte tegemiste ja toimetustega kursis hoida, või läkitad turundusmeile eesmärgiga kirjasaajaid ostukorvini saata, aitame sul soovitud sihtmärki tabada. Jäta oma meiliturundus alates strateegiast kuni kirja sisu ja teemareani meie hooleks ja tähistad peagi saavutatud tulemusi!

Sotsiaalmeedia

Tänapäeval oleks kõikvõimsa sotsiaalmeedia hooletusse jätmine puhtakujuline patt. Kui aga LinkedIni tekstid, Insta pealkirjad ja Facebooki postitused sinu võimetevaramusse ei kuulu, kergendame meeleldi sinu meedia murekoormat. Aitame sinu sotsiaalmeedia täita tabavate tekstide ja publikut kõnetavate postitustega, et saaksid ka sellest turunduskanalist maksimumi võtta. Nii saad olulised veebiplatvormid enda kasuks tööle panna ja tugeva online isiksuse ja oleku luua.Muud projektid

Kui sinu kodulehe sisu on hiilgav, sotsiaalmeedia jälgijaskond suurem kui Eesti rahvaarv ja meiliturundusega kaasnevaid tulemusi ei jõua ära tähistada, tasub ilmselt ka muudele projektidele kriitiline pilk peale visata. Ehk vajad abi tähtsa presentatsiooni kokku panemisega, soovid erinevaid kirjatükke võõrkeele jaoks mugandada või erinevatele flaieritele,
brošüüridele ja voldikutele tabavat teksti toota – oleme sinu jaoks olemas!

Miks meid valida?

01

Kogemus

Tänu aastatepikkusele kogemusele nii kodumaisel kui rahvusvahelisel copy-turul, omab meie sisukirjutaja vajalikke teadmisi ja oskusi, et iga ettevõtte sisu särama lüüa. Meie sisukirjutaja kogemustepagas on korralik, alustades koostööst kohaliku trükiettevõttega ja lõpetades vanem copywriteri ja sisulooja ametikohaga ühe maailma juhtiva lennuliini Emirates Group all. Sõltumata sinu ettevõtte tegevusvaldkonnast, teame, et meie professionaalne copywriter suudab kohanduda iga brändiga ja leida ühise keele kõigi klientidega.

02

Kvaliteet

Kui on üks valdkond, kuhu perfektsionism sobib nagu päkapikk Lapimaale, siis see on copywriting, Meilt tellitud sisukirjutiste puhul võid kindel olla, et tähelepanuta ei ole jäänud ka kõige pisemad detailid. Lisaks valdab meie sisukirjutaja puhtalt nii eesti kui inglise keelt, seega saame vajadusel tagada ka kõrgkvaliteetsed ingliskeelsed kirjatükid ja oleme meeleldi abiks nii eesti-inglise kui inglise-eesti suunal tõlgete ja mugandustega.

03

Paindlikkus

Oleme suurima heameelega abiks nii ühekordsete projektide korda saatmise kui aastatepikkuste ettevõtmistega. Kui vajad tugevat copy-kätt vaid lühiajaliselt, anna meile oma soovist teada ja leiame sulle parima lahenduse. Kui kogu sinu ettevõtte sisukirjutamise strateegia välist abi vajab, oleme vaid kiire kõne või e-kirja kaugusel.

Tehtud tööd

Võta meiega ühendust