E-pood või veebileht + turundus

Tõenäoliselt oled siia jõudnud, sest tead, et ainult tänu veebilehe või e-poe loomisele kliendid oma teed sinu lehele veel ei leia. Just sellepärast oleme töötanud välja lahenduse, tänu millele saad lisaks kaunile e-poele /veebilehele koheselt lehe külastajate näol ka korraliku potentsiaalse kliendibaasi.

Oleme loonud lahenduse, mis sisaldab endast järgnevat:

Kuidas lahendus töötab?

Väga lihtsalt! Esmalt lepime kokku e-poe või veebilehe disainis, vaatame üle sinu seatud eesmärgid ja arutleme võimalike lähenemiste ja strateegiate üle. Võtame arvesse sinu määratud turunduseelarvet või paneme selle ühiselt koos turundusplaaniga paika.

Kui ideetasandil kõik valmis ja paberile pandud, loome kokkulepitut arvesse võttes sulle unikaalse e-poe või veebilehe ning optimeerimine lehesisese SEO pea perfektsuseni.

Kui leht /e-pood valmis ja veebi riputatud, seome sellega Google Analyticsi, Facebook piksli, Google Search Console-i, Google Tag manageri jne edasi (liidestuste selgitused allpool).

Vastavalt sinu eelarvele ja plaanidele seadistame Google'i, Facebooki või Instagrami reklaamid, et potentsiaalsed kliendid sinu uue lehe/poe ka üles leiaksid.
Lisaks seadistame remarketingi kampaaniad külastajatele, kes ostu tegemata või ühendust võtmata lehelt või poest lahkusid.

Kui külastajad sinuni on jõudnud

Hoiame silma peal reklaamikampaaniate kulukusel ja konversiooni määral. Arutame sinuga jooksvalt läbi vajaduse muudatuste tegemiseks, et saaksime keskenduda kõige edukamatele kampaaniatele.

Meie peamine fookus on garanteerida sinu lehe külastatavuse suurenemine ja külastajate konverteerumine tasuvateks klientideks. Seejuures tahame, et sinu jaoks jääksid tehtavad kulud võimalikult väikeseks. Me ei usu, et turunduskampaania vajab edu saavutamiseks juba stardijoonel tohutuid kulusid. Pigem lähtume loogikast - alustame väikselt ning kava(ta)me samm-sammult.

Kui sinu jaoks selline lähenemine meeltmööda on, võta meiega ühendust ja kirjelda oma soove, eesmärke ja võimalusi, ning leiame üheskoos viisi, kuidas oma ärile hoogu juurde anda saad 😉

Seletused

Google Analytics - veebilehe külastatavuse, külastajate käitumise ja reklaamide konversioonide jälgimiseks

Google Search Console - nende otsinguterminite leidmiseks ja analüüsimiseks, millega külastajad sinu veebilehele/e-poodi on jõudnud

Facebook Piksel - veebilehe külastavuse ja tegevuste jälgimiseks ning turunduskampaaniate täpsemaks suunamiseks Facebookis

Google Tag Manager - külastajate tegevuste ja interaktsioonide jälgimiseks

Google Ads - Google'i reklaamihaldur, mille kaudu luua ja hallata märksõnade kampaaniaid Google'i otsingumootoris ning bännerreklaame Google'i ja selle partnerite lehtedel

Miks meid valida?

Veebiarenduse valdkonnas on tavaline, et ettevõtted loovad nn rätseplahendusi (custom code), mis kliendi jaoks enamasti vaid suuremaid kulusid tähendab.

Meie eesmärk on pakkuda teenust, mis toob soovitud tulemused sellise hinnaga, et tahad ka kõik ülejäänud digiturunduse teenused meie kaudu tellida.

01

Soodsad hinnad

Ratta leiutamise asemel kasutame juba väljatöötatud lahendusi, mis aitavad meil efektiivse ajakasutuse ja suurepärased tulemused garanteerida.

02

Loome superkiireid veebilehti

Kõigi meie loodud lehtedega kaasneb Google Pagespeedi 100 punkti skaalal minimaalselt kiirus 80 punkti mobiilis ja 90 punkti arvutis.

03

Tasuta lehesisene SEO optimeerimine

Jah, optimeerime iga loodud lehe sisemise SEO, et leht saaks hakata otsingumootorites parematele positsioonidele jõudma.

2

Lihtne ja arusaadav süsteem

Loome kõik lehed visuaalsete veebiehitajatega, et saaksid ja oskaksid lehte ise muuta ja täiendada, ilma et peaksid iga kord arendajale maksma 😉

Analüüs ja statistika

Seome iga loodud e-poe/veebilehe Google Analyticsi, Google Search Console'i ja Facebooki piksliga.

Tasuta tugi

Oleme nõuga piiramatu aja jooksul toeks. Kui soovid, et ka jõuga abiks oleksime, tagame sulle meeleldi kuutasulise hooldus- ja tugiteenuse.

Turvaline ja stabiilne

Seadistame sinu lehele/e-poele automaatsete varukoopiate tegemise liidese, et vajadusel leht sobiva kuupäeva seisuga taastada.

Garantii

Anname igale loodud e-poele 100% garantii 24 kuuks.

Võta meiega ühendust