Vajad veebilehte?

Loome sulle superkiire ja ilusa veebilehe, et saaksid oma ettevõtte teenused klientidele internetis kättesaadavamaks muuta!

vajad e-poodi?

Kui tahad Internetis tooteid müüa, oma tegevusi automatiseerida ja aega kokku hoida, telli meilt e-pood!

Veebilehe paketid

Lihtne veebileht

500€

Professionaalne veebileht

al. 1000€

Eridisainiga veebileht

al. 3000€

Leidsid sobiva veebilehe paketi?

E-poe paketid

Lihtne e-pood

600€

Professionaalne
e-pood

1200€

Eridisainiga e-pood

al. 3000€

Tekkis küsimusi?

Meie loodud e-poed ja veebilehed

Loome kõik oma veebilehed ja e-poed Elementor , WpBakery vms visuaalse veebiehitajaga.

Miks seda teeme?
Lihtne - selleks, et sina ja sinu meeskond oskaksid ise ettevõtte lehte hallata, kasutada, muuta ja täiendada. Kujuta ette, et iga kord arendajale muudatuste tegemise eest maksmise asemel saaksid vajalikud muudatused ise ära teha. Kogu leht on ehitatud justkui LEGO klotsidest, mistõttu on selle haldamine ja muutmine lihtne, kiire ja ei eelda lisakulutuste tegemist.

Miks peaksid vältima "custom-coded" lahendusi?

Oleme näinud mitmeid kliente, kes on otsustanud "custom-coded" (nn ümber kodeeritud ) Wordpressi veebilehe kasuks, kuna paljud veebiarenduse ettevõtted promovad seda kui parimat lahendust.

Paraku pole see tingimata tõsi, sest pahatihti selgub kiiresti, et iga uuendus, mis Wordpressil või nende veebilehel kasutatavate liidestustel välja tuleb võib probleeme tekidada. Probleemideks võivad olla nii mitmete funktsioonide töö peatumine kui veebilehe disaini "katki minemine".

Selleks, et tekkinud probleeme lahendada või vigu vältida, jäävad selliste veebilehtede omanikud varasemalt valitud veebiarendajast sõltuma. Paraku tähendab selline sõltuvussuhe ka seda, et veebiarendajale jäävad vabad käed iga pisimuudatuse eest määrata, mis summasid nad küsivad.

Kui arvad, et võid sellisel juhul ju uuendused tegemata jätta, pole ka see paraku väljapääs. Ainuüksi üks liidestus, mis lehel uuendamata on võib tekitada turvariski, et "pahalased" veebilehel ligi pääseksid. Siis on tekkinud kahjude parandamine juba veelgi kulukam.

Ainsad ettevõtted, kes tõepoolest custom lahendusega veebilehti vajavad, on väga suured ülemaailmsed ettevõtted. Meie soe soovitus on olla teadlik klient ja mitte veebilehe või e-poe loomise eest üle maksta.

Mis on alternatiiv?

Alternatiiv on kasutada juba väljatöötatud ja tõestatud lahendusi, mille töökindluse eest vastutavad ülemaailmsed ettevõtted. Tänu sellele ei lõhu uuendused su veebilehe või e-poe välimust ega tekita probleeme veebilehe elutähtsate funktsioonide töös. 

Tänaseks on sellised tehnoloogiad arenenud nii kaugele, et veebilehe kiirus custom lahendustele alla ei jää.
Pigem suudame tihtipeale saavutada isegi parema kiiruse kui kordades kallimad custom lahendusega veebilehed või e-poed.

Kui sina tahad kvaliteetset, professionaalset ja kiirelt avanevat veebilehte või e-poodi, jäädes mõistliku eelarve piiridesse, kirjuta meile ja lubame, et saad kordades rohkem, kui see, mille eest maksad.

Miks meid valida?

Veebiarenduse valdkonnas on tavaline, et ettevõtted loovad nn rätseplahendusi (custom code), mis kliendi jaoks enamasti vaid suuremaid kulusid tähendab.

Meie eesmärk on pakkuda teenust, mis toob soovitud tulemused sellise hinnaga, et tahad ka kõik ülejäänud digiturunduse teenused meie kaudu tellida.

01

Soodsad hinnad

Ratta leiutamise asemel kasutame juba väljatöötatud lahendusi, mis aitavad meil efektiivse ajakasutuse ja suurepärased tulemused garanteerida.

02

Loome superkiireid veebilehti

Kõigi meie loodud lehtedega kaasneb Google Pagespeedi 100 punkti skaalal minimaalselt kiirus 80 punkti mobiilis ja 90 punkti arvutis.

03

Tasuta lehesisene SEO optimeerimine

Jah, optimeerime iga loodud lehe sisemise SEO, et leht saaks hakata otsingumootorites parematele positsioonidele jõudma.

2

Lihtne ja arusaadav süsteem

Loome kõik lehed visuaalsete veebiehitajatega, et saaksid ja oskaksid lehte ise muuta ja täiendada, ilma et peaksid iga kord arendajale maksma 😉

Analüüs ja statistika

Seome iga loodud e-poe/veebilehe Google Analyticsi, Google Search Console'i ja Facebooki piksliga.

Tasuta tugi

Oleme nõuga piiramatu aja jooksul toeks. Kui soovid, et ka jõuga abiks oleksime, tagame sulle meeleldi kuutasulise hooldus- ja tugiteenuse.

Turvaline ja stabiilne

Seadistame sinu lehele/e-poele automaatsete varukoopiate tegemise liidese, et vajadusel leht sobiva kuupäeva seisuga taastada.

Garantii

Anname igale loodud e-poele 100% garantii 24 kuuks.

Võta meiega ühendust