Need website development?

We'll develop superfast loading and professional website for you, so that you can sell your companies services online!

Or do you need e-commerce site?

If you plan to sell products online, automate your actions regarding the sales and stop wasting time, order an e-commerce site from us!

Website packages

Simple website

6000 AED

Professional website

starting from 12k AED

Custom-designed
website

starting from 24k AED

Leidsid sobiva veebilehe paketi?

E-commerce site packages

Simple e-commece site

6000 AED

Professional
e-commerce site

starting from 12k AED

Custom-designed
e-commerce site

starting from 24k AED

Questions?

Meie loodud e-poed ja veebilehed

Loome kõik oma veebilehed ja e-poed Elementor , WpBakery vms visuaalse veebiehitajaga.

Miks seda teeme?
Lihtne - selleks, et sina ja sinu meeskond oskaksid ise ettevõtte lehte hallata, kasutada, muuta ja täiendada. Kujuta ette, et iga kord arendajale muudatuste tegemise eest maksmise asemel saaksid vajalikud muudatused ise ära teha. Kogu leht on ehitatud justkui LEGO klotsidest, mistõttu on selle haldamine ja muutmine lihtne, kiire ja ei eelda lisakulutuste tegemist.

Miks peaksid vältima "custom" lahendusi?

Oleme näinud mitmeid kliente, kes on otsustanud "custom" (nn rätseplahendusega) Wordpressi veebilehe kasuks, kuna paljud veebiarenduse ettevõtted promovad seda kui parimat lahendust.

Paraku pole see tingimata tõsi, sest pahatihti selgub kiiresti, et iga uuendus, mis Wordpressil või nende veebilehel kasutatavate liidestustel välja tuleb võib probleeme tekidada. Probleemideks võivad olla nii mitmete funktsioonide töö peatumine kui veebilehe disaini "katki minemine".

Selleks, et tekkinud probleeme lahendada või vigu vältida, jäävad selliste veebilehtede omanikud varasemalt valitud veebiarendajast sõltuma. Paraku tähendab selline sõltuvussuhe ka seda, et veebiarendajale jäävad vabad käed iga pisimuudatuse eest suuri summasid küsida.

Kui arvad, et võid sellisel juhul ju uuendused tegemata jätta, pole ka see paraku väljapääs. Ainuüksi üks liidestus, mis lehel uuendamata on, võib anda võimaluse mõnel "pahalasel" sinu lehele või poele ligi pääseda. Siis on tekkinud kahjude parandamine aga juba veelgi kulukam.

Ainsad ettevõtted, kes tõepoolest custom lahendusega veebilehti vajavad, on väga suured ülemaailmsed ettevõtted. Meie soe soovitus on olla teadlik klient ja mitte veebilehe või e-poe loomise eest üle maksta.

Mis on alternatiiv?

Alternatiiv on kasutada juba väljatöötatud ja tõestatud lahendusi, mille töökindluse eest vastutavad ülemaailmsed ettevõtted. Tänu sellele ei lõhu uuendused su veebilehe või e-poe välimust ega tekita probleeme veebilehe elutähtsate funktsioonide töös. 

Tänaseks on sellised tehnoloogiad arenenud nii kaugele, et veebilehe kiirus custom lahendustele alla ei jää.
Pigem suudame tihtipeale saavutada isegi parema kiiruse kui kordades kallimad custom lahendusega veebilehed või e-poed.

Kui sina tahad kvaliteetset, professionaalset ja kiirelt avanevat veebilehte või e-poodi, jäädes mõistliku eelarve piiridesse, kirjuta meile ja lubame, et saad kordades rohkem, kui see, mille eest maksad.

Why pick us?

It's quite common nominator in web-development that companies are creating "custom-coded" websites, that usually means that you have to pay much more than needed.

Our goal is to offer web-development service with reasonable price so that you wouldnt spent all your budget on just creating a site or e-commerce store, but that you are left with enought to order marketing services as well. (preferrably from us) 🙂

01

Best prices in the market

Instead of trying to invent bycycle for 20th time, we use well supported and best performing solutions, that help us to create extra ordinary results with less time.

02

We are developing superfast websites

All our websites get on Google Pagespeed 100 points scale at least 80 points in mobile and 90 points on desktop.

03

Free first-time SEO optimization

Once we create a website, we always go over the content and optimize this to help to bring out your site better in search engines.

2

Simple and logical system

We develop all our sites with visual website builder, so that once the site is ready you don't need to pay extra for developer every time if something is needed to edited or added on the site. 

Analyzis and statistics

We add Google analytics and Facebook pixel to every site we build, connect these with Google Search Console and Google Tag Manager so you get statistics about visitors, conversions etc. 

Free support

We are there for you unlimited time after website is finished. Free support includes support by email, but if you need more we also offer premium support with website maintance included. 

Secure and stabile

We integrate automatic backup system to you rsite so that you can easily back up your site to preferred date. 

Quarantee

We'll give 24 month quarantee to every site we build. 

Contact us